Závěsné LED svítidlo ORBIT 40,5W+68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1966-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — elegantní závěsné svítidlo, které přináší čisté, soustředěné světlo tam, kde ho potřebuješ nejvíc. ORBIT je poslušné svítidlo pro moderní interiéry, kde se počítá s designem i funkcí. Neutrální denní bílá (4000K) jej dělá ideální do kuchyně, pracovny nebo kanceláře — všude tam, kde potřebuješ vidět jasně a bez únavy. Matně černý hliníkový korpus s lesklým akrylovým difúzorem vypadá vznešeně a nehlučně vyzařuje 9 468 lumenů, kterými osvítí i větší plochy. A jelikož lze jehDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082972 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm+1000mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 9468lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 40,5W+68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
