Závěsné LED svítidlo ORBIT 40,5W+55W+68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1967-TRIACDetailní popis produktu
ORBIT — závěsné svítidlo, které dokonale osvětlí váš obývací pokoj čistým, přirozeným světlem. Elegantní design v matné černé barvě s akrylovým difuzorem vytváří sofistikované světlo bez oslnění. Svítidlo se nabízí ve třech velikostech (600 mm, 800 mm a 1000 mm průměru), takže si vyberes rozměr, který dokonale padne do vašeho prostoru. Neutrální bílé světlo o teplotě 4000 K vám poskytne čisté osvětlení pro všechny činnosti — ať už budete dělat práci, číst nebo se prostě relaxovatDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083092 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm+1000mm+800mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 14556 |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 40,5W+55W+68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
