Závěsné svítidlo NIVA 1xE14/28W/220-240V - Redo 01-2624
Kód: REDO 01-2624Detailní popis produktu
NIVA — závěsné svítidlo s jemným zlatým leskem a teplým opálovým sklem, které rozptyluje světlo vskutku útulně. NIVA je ideální volbou pro obývací pokoj, jídelnu nebo ložnici, kde chceš vytvořit příjemnou, relaxační atmosféru. Stínítko z opálového skla měkce rozptyluje světlo a vytváří teplou, pohostinnou náladu. Zlatý kovový rám dodá interiéru eleganci a moderní lesk, který se skvěle propojí s neutrálními i tmavšími odtěny vybavení. Opálové sklo jemně rozptyluje světlDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681112167 |
| Barva: | Zlatá |
| Hmotnost (kg): | 1,4 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E14 |
| Průměr: | 150mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 1200mm |
| Šířka: | 200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
