Závěsné svítidlo NIVA 1xE14/2x28W/220-240V - Redo 01-2625
Kód: REDO 01-2625Detailní popis produktu
NIVA — Elegantní závěsné svítidlo s jemným zlatým leskem a měkkým opalovým sklem, které rozptyluje světlo jako perly. NIVA se perfektně hodí do obývacího pokoje, jídelny, ložnice nebo pracovny, kde vytvoří příjemnou a elegantní atmosféru. Dvoustupňová konstrukce s nastavitelnou výškou 1200 mm vám umožní přizpůsobit svítidlo přesně podle vašich potřeb. Měkké opálové sklo rozptyluje světlo rovnoměrně a příjemně, bez ostrých stínů. Luxusní kombinace satenově zlatého kovuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681112174 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 1,7 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E14 |
| Počet Patic: | 2 |
| Průměr: | 150mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 2x28W |
| Výška: | 1200mm |
| Šířka: | 330mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
