Závěsné svítidlo NIVA 1xE14/3x28W/220-240V - Redo 01-2627
Kód: REDO 01-2627Detailní popis produktu
NIVA — závěsné svítidlo, které do každého prostoru přinese teplou, příjemnou atmosféru a jemný, rozptýlený jas. NIVA je krásný kousek do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Matné opálové sklo jemně rozptyluje světlo a vytváří útulný dojem bez ostrých stínů. Zlatý kovový rám s elegantním satin leskem dodá interiéru na sofistikovanosti a přirozeně se hodí k moderním i klasičtějším stylu. Tři místa pro žárovky E14 — zvolíš si sílu světla podle nálady a denní dobyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681112198 |
| Barva: | Zlatá |
| Hmotnost (kg): | 2 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E14 |
| Počet Patic: | 3 |
| Průměr: | 150mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 3x28W |
| Výška: | 1200mm |
| Šířka: | 330mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
