Závěsné svítidlo POOH 1xE27/3x42W/220-240V - Redo 01-2403
Kód: REDO 01-2403Detailní popis produktu
POOH — Závěsné svítidlo, které spojuje industriální styl s přírodní teplou dřevěnou texturou. Tohle je svítidlo pro ty, kteří chtějí ve svém domě něco víc než jen osvětlení. Kombinace matně černého kovu a přirozeného bukového dřeva vytváří kouzelnou atmosféru, která se hodí do moderního obývacího pokoje, stylové ložnice i do chodby. Světlo se rozprostírá měkce přes bílý vnitřek difúzoru a vytváří příjemné, útulné prostředí. Jde o svítidlo, které si říká, aby vás obklopovalo elegaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681106609 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 213mm |
| Hmotnost (kg): | 2,64 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, drevo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 3 |
| Průměr: | 160mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 3x42W |
| Výška: | 1190mm |
| Šířka: | 702mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
