Závěsné svítidlo ASTRID 1xE27/42W/220-240V - Redo 01-1177
Kód: REDO 01-1177Detailní popis produktu
ASTRID — závěsné svítidlo, které vnese do vašeho domova sofistikovanou eleganci a měkké světlo. ASTRID je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny, kde chcete vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru. Chromovaná kovová konstrukce kombinovaná s průhlednými skleněnými dekoracemi a stříbrným lněným stínidlem tvoří časově nadčasový design, který se snadno vejde do moderního i klasičtějšího interiéru. Svítidlo působí jemně a decentně, aniž by dominovalo prostoru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681067955 |
| Barva: | Chrom |
| Hmotnost (kg): | 1,2 kg |
| Max. příkon (W): | 42W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov,sklo,tkanina |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 300mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
