Závěsné LED svítidlo SINTRA 41W/220-240V - stmívatelné - Redo 01-2190
Kód: REDO 01-2190Detailní popis produktu
SINTRA — závěsné svítidlo, které vašemu domovu přinese teplé, příjemné světlo a moderní vzhled. Elegantní svítidlo s matně bílou hliníkovou konstrukcí a opálovým difúzorem se hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo moderní jídelny. Vytváří klidnou, útulnou atmosféru díky teplé bílé barvě světla 3000K. Součástí je praktické třístupňové stmívání, takže si vždy nastavíte přesně tu správnou intenzitu osvětlení. Integrovaný LED zdroj s bohatým světelným tokem 2826 lm — žádnéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681094944 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 520mm |
| Hmotnost (kg): | 1,6 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 2826lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 41W |
| Výška: | 1200mm |
| Šířka: | 480mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
