Závěsné LED svítidlo SINTRA 57W/220-240V - stmívatelné - Redo 01-2191
Kód: REDO 01-2191Detailní popis produktu
SINTRA — stylové závěsné svítidlo, které zatopí tvůj obývací pokoj nebo jídelnu teplým, příjemným světlem. Jedná se o moderní designové svítidlo s integrovanými LED diodami a matně bílým hliníkovým tělem. Perfektně se hodí do obývacích pokojů, jídelen, ložnic nebo společenských prostor, kde chceš vytvořit útulnou a příjemnou atmosféru. Teplá bílá barva v teplotě 3000K zajistí, že se cítíš doma a v klidu. Svítidlo je navíc stmívatelné, takže si vždy nastaví ideální jas podle náladDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681094951 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 620mm |
| Hmotnost (kg): | 2 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 3826lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 57W |
| Výška: | 1200mm |
| Šířka: | 600mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
