Závěsné LED svítidlo TYCON 6W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1992Detailní popis produktu
TYCON — minimalistické závěsné svítidlo s dvojí funkcí osvětlení, kterým vytvoříš v domě příjemnou a teplou atmosféru. TYCON je skvělá volba do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Kombinace přímého a nepřímého světla ti dává svobodu — rozsvítíš všechno najednou, nebo si vytvoříš jemné, útulné podsvícení. Hliníková konstrukce s dekoratívním prstencem a saténovými akrylovými difúzory vypadá elegantně a moderně. - Teplá bílá 3000K — příjemné světlo, které nedráždi oDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083559 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 40mm, 59mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Světelný tok: | 402lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 36 |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška: | 1500mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
