Závěsné LED svítidlo TYCON 6W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1994Detailní popis produktu
TYCON — závěsné svítidlo s přímým i nepřímým osvětlením, které si poradí s regulací intenzity a vytvoří v každém prostoru přesně takovou atmosféru, jakou si přejete. Podlouhlý design svítidla se čistými liniemi se perfektně hodí do moderního obývacího pokoje, ložnice i pracovny. Kombinace hliníkové konstrukce s hnědými saténovými akrylovými difúzory vytvoří sofistikovaný vzhled, který přitom zůstane diskrétní. Teplé světlo 3000K si užijete especially při večerním čtení nebo odpoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083580 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 40mm, 59mm |
| Světelný tok: | 402lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 36 |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška: | 1500mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
